Újabb csodálatos eredmények atlétáinktól a Megyei Diákolimpián

Folytatva a hétfőn megkezdett sorozatot, újabb kiemelkedő eredményeket értek el iskolánk atlétái az Albertirsán megrendezésre kerülő Megyei Diákolimpia többpróba versenyen, csapatban 1 arany-1 ezüst-1 bronzérem, míg egyéniben 1 ezüst-1 bronzérem volt a termés.

Eredmények:

III. korcsoport

Fiú 4 próba csapat III. hely
Csapattagok: Márvány Bence, Hagymási Milán, Nyeső Soma, Tamasi Csaba, Nyitrai Levente és Lengyel Sándor

IV. korcsoport

Lány 5 próba csapat II. hely
Csapattagok: Hoppál Lili, Angyal Beatrix, Bakos Kármen, Szöllősi Petra, Sarkadi Anna és Majzik Enikő

Egyéniben Hoppál Lili II. hely

Fiú 5 próba csapat MEGYEI DIÁKOLIMPIA BAJNOK!
Csapattagok: Bakos László, Hajnal Bence, Deák Benedek, Szegi Bertalan, Bozsik Adrián és Rácz Antal

Egyéniben Bakos László III. hely

Ezzel a két nap alatt összesen 5 arany-6 ezüst-5 bronzérem volt atlétáink termése, akik május végén 4 különböző alkalommal fogják képviselni intézményünket Győrben az Országos Diákolimpia Döntőben! Ismét említésre kerül, hogy tanulóink nagy része kézilabda, labdarúgó és atlétika szakosztályokban edződnek évek óta, ezt összehangolva az iskolai atlétikai munkával érhettük el ezeket a szép eredményeket. A felkészülésünkben nagy segítségre volt iskolánk vezetősége és nevelőtestülete, akik a közös cél érdekében próbálták összehangolni a tanulmányi munkát az edzéseinkkel, melyért ezúttal is sok köszönet jár!

A tanulók felkészítője Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző

DSCF0216.JPG