Éremeső atlétikában a Megyei Diákolimpián!

A mai napon került sorra a Megyei Diákolimpia 3 próba, Egyéni és Váltó Verseny, amelyen iskolánk első alkalommal vett részt. A debütálásunk eredményesen sikerült, összesen 4 arany – 4 ezüst – 3 bronzérmet szereztünk, összesen 6 versenyszámban jutottunk be az Országos Diákolimpia Döntőbe, amely Győrben kerül megrendezésre.

EREDMÉNYEK:

II. korcsoport

Fiú 3 póba csapat MEGYEI DIÁKOLIMPIA BAJNOK!
Csapattagok: Kalics Krisztián, Bakos Dominik, Budai Milán, Bognár Attila, Szunyogh Milán és Hegedűs Gellért

Egyéniben: Kalics Krisztián II., Bakos Dominik III. hely

Lány 3 próba csapat III. hely
Csapattagok: Pap Patrícia, Lőgyi Lorina, Poczai Gréta, Hegedűs Karina és Fodor Dorka

III. korcsoport

Fiú 4x100m váltó MEGYEI DIÁKOLIMPIA BAJNOK!
Csapattagok: Márvány Bence, Nyeső Soma, Tamasi Csaba és Hagymási Milán

Bozsik Doroti kislabdahajítás MEGYEI DIÁKOLIMPIA BAJNOK!

Hagymási Milán 60m síkfutás II. hely, szinttel országos döntős!

Nyeső Soma kislabdahajítás II. hely, szinttel országos döntős!

Márvány Bence 60m síkfutás III. hely

IV. korcsoport

Hoppál Lili 300m MEGYEI DIÁKOLIMPIA BAJNOK!

Bakos László kislabdahajítás II. hely

Pontszerző helyen végeztek Angyal Beatrix 300m 4. hely (0,06mp-re a dobogótól…), Horváth Dávid súlylökés 5. hely, Deák Benedek súlylökés 6. hely és a IV. korcsoportos fiú 4x100m váltó 5. hely, csapattagok: Rácz Antal, Bozsik Adrián, Hajnal Bence és Bakos László

Minden versenyzőnk egyéni legjobb eredményt ért el nagyon sok versenyszámában (vagy éppen mindben), ami a felkészülési munkának köszönhető, mely az intézményvezetés és a nevelőtestület teljes összefogásával valósulhatott meg. Versenyzőink nagy része a helyi kézilabda-, labdarúgó- és atlétika szakosztályokban végeznek hosszú évek óta rendszeres edzésmunkát, melyet beépítve az iskolai felkészülésünkbe értük el ezeket az eredményeket, ezúton is köszönet a közös célért!

A versenyzők felkészítője Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző
DSCF0191.JPG