Búcsúzóul adományt kapott a Hunyadi…

Búcsúzóul adományt kapott a Hunyadi…

Búcsúzóul adományt kapott a Hunyadi…

A közelmúltban, városunkban befejezte működését az egyik legnagyobb áruházlánc. Az elmúlt években több akcióban – elsősorban környezetvédelemi pályázatok esetén – jó kapcsolat alakult ki az üzletlánc és iskolánk között.

A kényszerű üzleti döntés után, az árukészletekből – a tanulókat segítő – adományt ajánlottak fel. Több intézmény, szervezet mellett iskolánk is a kedvezményezettek közé került. A több tízezer forint értékű  – 3 raklapnyi – csomagban könyvek, sportfelszerelések, papír és irodaszerek, játékok, voltak melyet nagy örömmel vett át az iskola tanulóifjúsága.

Az eszközök jól segítik a diákság tanórai és szabadidős tevékenységeit. Köszönjük a felajánlást, a segítséget!

Hunyadi Mátyás Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Diákönkormányzata