2013-as nyári tábor

Iskolánk a Hunyadi Mátyás Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 2013. július 8-14.-ig immáron sokadik alkalommal országjáró nyári tábort szervezett tanulói számára.

Helye: Kisigmánd (Komárom-Esztergom megye). A táborban 39 tanuló élvezhette a program dús, biztonságos, élmény teli nyaralást.  A tábor célja: országunk tájegységeinek megismerése, annak történelmi, kulturális, természeti értékeinek feltárása. A sok megvalósult program közül szeretnék felsorolni néhányat:

Margit-sziget látványosságai

Tatabánya Turul szobor

Tata strand és vár

Komárom Újkori Erőd

Esztergom: Duna Múzeum; Bazilika

Vértesszőlős: Samu az ősember maradványai

Pannonhalma: Apátság

Éjszakai túra az Igmándi forráshoz; lovaglás; kocsikázás; faluportya

Budai Vár: őrségváltás

Köszönet támogatóinknak, a szülőknek, legfőképpen kollégáimnak Dr. Vargáné Hegedűs Máriának, Deákné Kovács Magdolnának (akik szabadságuk terhére, külön anyagi juttatás nélkül) segítették megvalósítani ezt a mindannyinknak szép, egy életre szóló emléket nyújtó nyaralást.

Tisztelettel: Rabné Pagonyi Edit

táborszervező, tanító