Angolosaink kiváló teljesítménye a helyi versenyen

Angolosaink kiváló teljesítménye a helyi versenyen

A kisújszállási Illéssy Sándor Technikum és Szakképző Iskola idén immár hetedik alkalommal rendezte meg hagyományos idegen nyelvi versmondó versenyét, amelyen a környékbeli iskolák diákjai vehettek részt. Az idei versenyre hat település tíz iskolájából összesen 75 diák nevezett.

Iskolánk büszkén jelentheti be, hogy 10 fős kis csapatunk kitűnő eredményekkel zárta a versenyt. A helyezésekről a következő információk állnak rendelkezésre:

  • Sadiku Algesa és McAteer Mourne Roza a verseny során bronzérmes lett.
  • Sadiku Rinesa ezüstérmet szerzett.
  • Bata Emili pedig az első helyen végzett.

A diákok felkészülését elismerve és köszönetet mondva a versenyre való áldozatos munkájukért, külön köszönetet szeretnénk mondani felkészítő tanáraiknak. Bodó-Kovács Andreának és Tekse-Bana Krisztinának kiemelkedő segítségüket és iránymutatásukat köszönjük!

Gratulálunk diákjainknak és kívánjuk, hogy továbbra is ilyen lelkesen és sikeresen képviseljék iskolánkat a jövőbeni versenyeken!