Iskolanyitogató program 2020

Az „Iskolakóstoló” után, Szülői fórummal kezdetét vette a beiratkozásig tartó „Iskolanyitogató programunk”.
Az érdeklődő szülők megismerkedhettek a leendő elsős tanítókkal: Deákné Kovács Magdolna, Révi – Gulyás Anita és Gyurikáné Rédai Noémi pedagógusokkal; majd Szécsi Pál intézményvezető prezentációját nézhették meg a Hunyadi ajánlatáról melyet a gyermekek nevelése, oktatása, a közösségalakítás folyamatában nyújt. Karáné Banka Csilla idegennyelvi munkaközösség-vezető az angol kéttannyelvű oktatásról, annak specialitásairól, az egyediségéről tartott bemutatót, kiemelve a nyelvtanulás nyelvtanítás fontosságát és iskolánk ezen a téren elért sikereit.
Az elkövetkező hetekben a szülők bemutató órákat tekinthetnek meg, míg a gyermekek játékos, izgalmas, vidám, interaktív programokon vehetnek részt.