„ Hunyadisoktól is hangos volt a törökszentmiklósi strand!”

Iskolánk Diákönkormányzata immár hagyományosan az idén is megszervezte a Sulizáró Gyermeknapját! Felsős tanulóink az iskolánk épületében szórakozhattak.

Alsós tanulóink tavaly a Szemma Tanyán, idén pedig a törökszentmiklósi strandon töltötték el utolsó iskolai napjukat! A strand területén  kipróbálhatták a zsonglőrködést, kézműveskedhettek, sportolhattak. Az időjárás ismét szeretett bennünket, ezért minden alsós diák megmártózhatott a medence vizében. Diákjaink ezúton is köszönik minden közreműködőnek, segítő szülőnek a munkáját. Külön köszönjük Pozderka Zoltán strandvezetőnek és a strand minden dolgozójának, hogy emlékezetessé varázsolták diákjaink számára a 2010/2011-es tanév utolsó napját!