Christmas – party a Hunyadiban

2011 december 15-én 17 órai kezdettel került megrendezésre az iskolánk hagyományos Karácsonyi ünnepsége. Nagy örömünkre szolgált, hogy nagyon sokan megtiszteltek érdeklődésükkel, megközelítően 300 – an voltak kíváncsiak műsorunkra.

Az elmúlt tanévben még elfértünk az iskolánk tornatermében, ebben az évben már a nagy terem is szűkösnek bizonyult, amit a Katolikus Népkör ajánlott fel számunkra- hálás köszönetünk érte.Nem volt meglepő számunkra, hogy ilyen sokan voltunk, hiszen ebben a tanévben már 143 gyermek tanul a két tanítási nyelvű osztályainkban intenzíven angol nyelvet, magas óraszámban, korszerű eszközökkel és módszerekkel. A jó iskolai feltételek mellett tanulóink nincsenek szűkében a szülői gondoskodásnak, a biztató, a gyermekek fejlődését figyelemmel kísérő családi háttérnek sem. Ezzel természetesen az iskolában folyó munkát is segítik. A változatos produkciókból összeállított műsor mindenki tetszését elnyerte, hiszen a mesejelenetekben, az énekes, táncos műsorszámokban valamennyi kisdiákunk szerepelt szülei büszkeségére. A harmadikosok kezdték a bemutatót és az ötödikesek zárták hangulatos rigmusokkal és zenével kísért dalaikkal. Az ünnep meghittségét a gyertyák és csillagszórók meggyújtása és a közös éneklés idézte meg. Remélhetőleg az elkövetkezendő években is hasonló családias, meghitt hangulatú ünnepségen láthatjuk vendégül tanulóink szüleit, rokonait.

Pásztorné Czeglédi Anna

Tagozatvezető